Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerTraktör Römork Kamyon

Euro 2 371HP Traktör Römork Kamyonu, Alman Direksiyon ve 16 Ton Arka Aks ile

Euro 2 371HP Traktör Römork Kamyonu, Alman Direksiyon ve 16 Ton Arka Aks ile

  • Euro 2 371HP Traktör Römork Kamyonu, Alman Direksiyon ve 16 Ton Arka Aks ile
  • Euro 2 371HP Traktör Römork Kamyonu, Alman Direksiyon ve 16 Ton Arka Aks ile
  • Euro 2 371HP Traktör Römork Kamyonu, Alman Direksiyon ve 16 Ton Arka Aks ile
  • Euro 2 371HP Traktör Römork Kamyonu, Alman Direksiyon ve 16 Ton Arka Aks ile
Euro 2 371HP Traktör Römork Kamyonu, Alman Direksiyon ve 16 Ton Arka Aks ile
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: A7
Sertifika: ISO CCC
Model numarası: ZZ4257N3247
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Çıplak
Teslim süresi: 30-45 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Ay başına 1200 Set / Setler
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Şart: Yeni Tahrik Tekerleği: 6x4
Emisyon standardı: Euro 2 Yakıt tipi: Dizel
boyut: 6985x2496x3850 Motor: WD615.47
Vurgulamak:

dizel traktör kamyon

,

traktör kafa kamyon

Alman Direksiyon Ve 16 Ton Arka Akslı Howo A7 Euro 2 371HP Traktör Römork Kamyon

 

Ürün Açıklaması

 

A tractor unit (prime mover or traction unit) is known as truck head or trailer head, a characteristically heavy-duty towing engine that provides motive power for hauling a towed or trailered load. Bir traktör ünitesi (ana taşıyıcı veya çekiş ünitesi), çekici veya römorklu bir yükü taşımak için tahrik gücü sağlayan karakteristik olarak ağır hizmet tipi bir çekme motoru olan kamyon kafası veya römork kafası olarak bilinir. The tractor-trailer combination distributes a load across multiple axles while being more maneuverable than an equivalently sized rigid truck. Traktör-römork kombinasyonu, yükü, eşdeğer boyuttaki bir rijit kamyondan daha manevra kabiliyeti ile birden fazla aksa dağıtır. The most common trailer attachment system is a fifth wheel coupling, allowing rapid shift between trailers performing different functions, such as a bulk tipper and box trailer. En yaygın römork bağlantı sistemi, toplu damperli kamyon ve kutu römorku gibi farklı işlevleri yerine getiren römorklar arasında hızlı bir geçiş sağlayan beşinci bir tekerlek kaplinidir. Trailers containing differing cargoes can be rapidly swapped between tractors, eliminating downtime while a trailer is unloaded or loaded. Farklı yükler içeren römorklar, traktörler arasında hızlı bir şekilde değiştirilebilir ve römork boşaltılırken veya yüklenirken duruş sürelerini ortadan kaldırır.

To offer a satisfied service, we guarantee an one-year warranty period.Free accessories will be provided, if the accessories' quality problems occur under normal use. Memnun bir hizmet sunmak için, bir yıllık garanti süresini garanti ederiz.Aksesuarların kalite sorunları normal kullanımda ortaya çıkarsa, ücretsiz aksesuarlar sağlanacaktır. The accessories include axle, saddle, leaf spring, kingpin, landing gear, suspension, tire, air chamber. Aksesuarlar aks, sele, yaprak yay, kingpin, iniş takımı, süspansiyon, lastik, hava odası içerir. At the same time, clients will get solutions to their quality problem in no more than half an hour. Aynı zamanda, müşteriler kalite sorunlarına en fazla yarım saat içinde çözümler alacaklar. The quality control team will get back to them and guide them through quality issues. Kalite kontrol ekibi onlara geri dönecek ve kalite konularında onlara rehberlik edecektir. All of our engineers are experienced in tractor head truck, and we will offer best solutions and rich maintenance knowledge. Tüm mühendislerimiz traktör kafası kamyonunda deneyimlidir ve en iyi çözümleri ve zengin bakım bilgilerini sunacağız.

Howo A7 tractor heads are manufactured by Sinotruck group, the biggest truck exportation manufacturer. Howo A7 traktör kafaları, en büyük kamyon ihracatçısı Sinotruck grubu tarafından üretilmektedir. With a great reputation, Howo A7 tractor heads have demonstrated its reliable function, high cost competitiveness and loading capacity. Büyük bir üne sahip olan Howo A7 traktör kafaları, güvenilir fonksiyonunu, yüksek maliyet rekabetçiliğini ve yükleme kapasitesini göstermiştir. Based on these characteristics, we present clients Howo A7 Bu özelliklere dayanarak müşterilerimize Howo A7 sunuyoruz trailer head, promoting them in China and abroad. römork kafa, Çin ve yurtdışında onları teşvik. To provide more options, we prepared 6*4 and 8*4 drive types. Daha fazla seçenek sunmak için 6 * 4 ve 8 * 4 sürücü tiplerini hazırladık. Meanwhile left hand drive or right hand drive are optional. Bu arada soldan direksiyon veya sağdan direksiyon isteğe bağlıdır. Owing to different traffic regulations, clients from different countries and choose left hand drive or right hand drive. Farklı trafik yönetmelikleri nedeniyle, farklı ülkelerden müşteriler ve soldan direksiyonlu veya sağdan direksiyonlu araçlar tercih ediyor. The drive type can be customized upon clients choices. Sürücü tipi, müşteri tercihlerine göre özelleştirilebilir.

The rated power and kw/rpm ranges from 249/1900 to 309/2000. Nominal güç ve kw / rpm, 249/1900 ile 309/2000 arasında değişir. The dump truck has AMT or MT transmission for clients' option. Damperli kamyon, müşterilerin seçeneği için AMT veya MT iletimine sahiptir. HW13710, HW15710, HW 19710(A), HW19710T, HW-9712, and HW20716, several transmission models can be chosen according to needs. HW13710, HW15710, HW 19710 (A), HW19710T, HW-9712 ​​ve HW20716, ihtiyaca göre çeşitli iletim modelleri seçilebilir. At the same time, overdrive gear and aluminum casing are optional, and ZF transmissions are optional. Aynı zamanda, overdrive dişli ve alüminyum kasa isteğe bağlıdır ve ZF şanzımanları isteğe bağlıdır. Finve types of cabin, including A7-P, A7-G, A7-W, A7-V, and A7-B. A7-P, A7-G, A7-W, A7-V ve A7-B dahil olmak üzere finike kabin tipleri. Clients can choose long cab or standard cab, also low floor or high floor. Müşteriler uzun kabin veya standart kabin, ayrıca alçak zemin veya yüksek zemin seçebilirsiniz. Low floor A7 Howo cabin has 1 bunk, and high floor A7 Howo cabin has 2 bunks. Alçak zemin A7 Howo kabinde 1 ranza ve yüksek zemin A7 Howo kabinde 2 ranza vardır. Meanwhile to adapt the African, Southeast Asia, Middle Asia and other markets, we choose trucks with Euro 3 emission standard. Bu arada Afrika, Güneydoğu Asya, Orta Asya ve diğer pazarlara uyum sağlamak için Euro 3 emisyon standardına sahip kamyonları seçiyoruz. Because of this, our clients will have a relatively low maintenance cost. Bu nedenle, müşterilerimiz nispeten düşük bakım maliyetine sahip olacaktır.

 

SSS:

 

1. Soru: Ne ödeme süresi?

Answer: We accept T/T(30% down payment and balance before shipping) and L/C mostly. Cevap: Kabul t / t (30% peşinat ve göndermeden önce denge) ve l / c çoğunlukla. But if you prefer other payment terms please contact us for further information. Ancak diğer ödeme koşullarını tercih ederseniz, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

2. Soru: nasıl teslim süresi hakkında?

Cevap: FOT HOWO 371 kamyon kafa biz peşinat sonra 40 gün içinde gemi olacak.

 

3. garanti süresi Nedir?

Cevap: biz kamyon için bir yıl garanti sağlamak.

 

4. satış sonrası hizmet nasıl sunuyorsunuz?

Answer: We offer after sale service life long. Cevap: Biz satış sonrası hizmet ömrü uzun sunuyoruz. Engineers are available to go abroad for training and spare parts will be sent at the soonest. Mühendisler eğitim için yurt dışına gidebilir ve en kısa zamanda yedek parça gönderilecektir.

 

Ürün Parametresi

 

Kamyon Modeli
ZZ4257N3247 (Soldan Direksiyonlu)
Boyutlar (UxGxY) (mm)
6800x2490x3668
Motor
WD615.47
Çıkıntı (ön / arka) (mm)
1500 / 700.725
Tekerlek tabanı (mm)
+ 1400,3225 + 1350 3200
Maksimum hız (km / s)
102
Boş ağırlık (kg)
11930
Yükleme Ağırlığı (kg)
40000
Aktarma
HW19710
Ön aks
HF9
Arka aks
HC16
Renk
Kırmızı, isteğe bağlı olabilir
Tekerlek
1200R20 11pics
Taksi
HW76, (biri uyku, klimalı) tamamen çelik ileri kontrol, 55º öne hidrolik olarak eğilebilir, üç hızlı 2 kollu, ön cam silecek sistemi, döküm antenli lamine ön cam, hidrolik sönümlü ayarlanabilir sürücü koltuğu ve sert ayarlanabilir yardımcı sürücü koltuğu, ısıtma ve havalandırma sistemi, dış güneşlik, ayarlanabilir tavan kapağı, stereo radyo / kaset kaydedici, emniyet kemerleri ve ayarlanabilir direksiyon simidi, havalı korna, 4 noktalı destekli tam yüzer süspansiyon ve amortisörler

 

Ürün resmi

 

Euro 2 371HP Traktör Römork Kamyonu, Alman Direksiyon ve 16 Ton Arka Aks ile 0Euro 2 371HP Traktör Römork Kamyonu, Alman Direksiyon ve 16 Ton Arka Aks ile 1

İletişim bilgileri
Shandong Global Heavy Truck Import&Export Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Zhang

Tel: 86-15275410816

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: 1NO.1-501, Blok 1, Changsheng Nan, Dongguan Caddesi, Jinan Şehri, Shandong Eyaleti, Çin

Fabrika adres:SINOTRUCK Sanayi Bölgesi, Jinan City, Çin